Sevda Karayalçın ile Yin Şifa Kampı

Antalya’nın Geyikbayırı köyünde bulunan The Greenhouse, hayranlık uyandıran Geyiksivrisi dağının yamacında yer alıyor. Bu harika inziva alanı, gündelik işlerden uzaklaşmak, yavaşlamak ve hem doğayla hem de gerçek benliğinizle yeniden bağlantı kurmak için en ideal yerlerden biri.
Kamp boyunca Sevda Karayalçın’ın rehberliğinde, sabahları sakin göl yürüyüşleri ve uyanış ritüelleri, ferah sera salonda yoga ve farkındalıklı hareket pratikleri, öğleden sonraları antik kent yürüyüşleri, uçsuz bucaksız yıldızlı gökyüzünün altında akşam pratikleri ve ritüelleri sizleri bekliyor.
Yoga pratiğinize bakışınızı değiştirmek, harika vejetaryen yemeklerinin tadını çıkarmak, Geyikbayırı’nın eşsiz güzellikteki doğasını keşfetmek ve farklı disiplinlerle buluşarak ifade alanınızı genişletmek, kamp boyunca sizi bekleyen deneyimlerden sadece birkaçı…
“Bu yenileyici kamp deneyiminin; rutinden uzaklaşmaya, yavaşlamaya, doğayla, kendimizle ve birbirimizle yeniden gerçek bir bağlantı kurmamıza vesile olmasına niyet ediyorum.”

Etkinlik Detayları