Sevda Karayalçın

Merak ederek başladığı yoga, hayatına reklam sektöründe çalıştığı yıllarda girdi. Zamanla beden aracılığıyla ruha işleyen özü keşfetme yolculuğunu, daha kapsamlı bir şekilde öğrenmek istedi. Bu bakış açısı eğitmen olma isteğini perçinledi. Bulduğu her fırsatta kendini geliştirmeye ve farklı ekoller ile buluşmaya gayret etti. En çok yin yogaya yakın hissetti. Yin yaklaşımın rehberliğinde bedeniyle kurduğu çabasız ve yumuşak temasın, ruhunda yarattığı hafifliği hiç unutmadı. Beden sınırlarının kıyısında dolaşmak ve çabayı gerektiği kadar harcamak, iç dünyasında bambaşka pencereler araladı. Derinleştikçe buluştuğu haller içerisinde; kabul, teslimiyet ve kendiliğinden dönüşüme izin verme hali onu tam anlamıyla büyüledi.
Bir süredir yin yoganın şefkatli ve yumuşak alanında dersler veriyor. Aynı yaklaşımı bütüncül bir bakış açısıyla yaşama niyetiyle, doğada kamplar düzenliyor.
Yin yoga ile beraber ses şifa terapileri, rahim bilgeliği, reiki ve skinner releasing dans tekniğine ilgi duyuyor. Müzik olmazsa olmazı. Bendir çalıyor ve kedileri seviyor. İlgiyle ve merakla, yolculuğu devam etmekte.

Uzman Detayları
  Uzman Detayları
   0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boşAlışverişe Dön