Soultreats Travel Üyelik Sözleşmesi

İşbu Üyelik Sözleşmesi (“Sözleşme”) Soultreats Travel Ltd. Şti. tarafından, www.soultreatstravel.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlanmıştır.

 1. TARAFLAR

Bu Üyelik Sözleşmesi Bağlarbaşı Mah. Sakızağacı Sk. Güneysu İş Hanı 33/25 Maltepe, İstanbul adresinde faaliyet gösteren Soultreats Travel Turizm Ltd. Şti. (“Soultreats”) ile www.soultreatstravel.com (“Site”) web sitesine üye olan internet kullanıcısı (“Üye”) arasında gerçekleştirilmiştir.

 1. TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

2.1. Üye’nin Site’den faydalanabilmesi için öncelikle, Site’de bulunan Kayıt Ol butonuna tıklayıp, çıkan üye kayıt formunu doldurarak üyelik başvurusunda bulunması gerekmektedir.

2.2. Üye, 18 yaşını doldurmuş olduğunu ve işbu Sözleşme’yi akdetmek için gereken yasal ehliyete sahip bulunduğunu beyan eder. Üye, Site’ye bir işletme adına erişiyor olması halinde, Üye buna ilişkin gerekli yetkiyi haiz olduğunu kabul ve beyan eder. Bu durumda Üye statüsü ile hak ve yükümlülükler söz konusu işletmeye ait olacaktır.

2.3. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz.

2.4. Üye, Site’ye kayıt olurken, kendi tarafından belirlenecek bir “şifre”ye sahip olacaktır. Üye, bu şifreyi üçüncü kişilerle paylaşmayacağını, aksi takdirde sonuçlarından sorumlu olduğunu kabul eder. Üye, dilediği zaman şifresini değiştirme imkanına sahiptir. Soultreats, sistemde kayıtlı şifrelerin güvenliği için gerekli tüm önlemleri almıştır. Soultreats, hiçbir suret altında Üye’lerinden şifre bilgisini talep etmeyecektir. Bu nedenle, Üye’nin şifresinin üçüncü kişilerin kullanımından doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından Soultreats’e karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, Soultreats söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

2.5. Üye’nin, sistemde üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

2.6. Üye, sisteme kayıt olurken vermiş olduğu bilgilerin kendisine ait olduğunu ve gerçeğe uygun beyan edildiğini kabul ve taahhüt eder. Bu nedenle Üye, sisteme kayıt esnasında verilen yanlış bilgiler nedeniyle oluşacak zararlardan kendisinin sorumlu olduğunu, bu durumun tespiti halinde Soultreats’in sözleşmeyi tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın sonlandırabileceğini ve bundan dolayı Soultreats’den herhangi bir talepte bulunamayacağını kabul eder.

2.7. Soultreats, www.soultreatstravel.com sistemin çalışmasını herhangi bir zamanda geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Site’nin erişiminin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı Soultreats, üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir şekilde sorumlu değildir.

2.8. Soultreats, Site’nin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya Site’de kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. Soultreats, üyelik sözleşmesinin koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir.

2.9. Site içerisinde yer alan tüm bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserlerin tüm hakları Soultreats’e aittir. Üye, Site içerisinde yer alan bu bilgileri hiçbir surette kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde Soultreats’e bundan dolayı Üye’den her türlü hukuki ve cezai talep hakkı saklıdır.

 1. SÖZLEŞME’NİN FESHİ

İşbu sözleşme, Üye’nin üyeliğini iptal etmesi veya Soultreats tarafından üyeliğinin sonlandırılmasına kadar yürürlükte kalacaktır. Soultreats, Üye’nin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda, Üye’nin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetme hakkına sahiptir.

 1. MUHTELİF HÜKÜMLER

4.1. İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflarda İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

4.2. İşbu Sözleşme’nin herhangi bir hükmünün veya sözleşmede yer alan herhangi bir ifadenin geçersizliği, yasaya aykırılığı ve uygulanamazlığı, Sözleşme’nin geri kalan hükümlerinin yürürlüğünü ve geçerliliğini etkilemeyecektir.

4.3. Üye’nin, üyelik kaydı yapması üyenin işbu üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve sözleşmede yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

Son Yazılar

  Son Yorumlar

  Görüntülenecek bir yorum yok.
  0
   0
   Sepetiniz
   Sepetiniz boşAlışverişe Dön