Sıkça Sorulan Sorular

Soultreats Travel ruhu besleyen etkinliklerin yer aldığı bir sağlıklı yaşam platformu ve aynı zamanda TÜRSAB A grubu 14375 no'lu seyahat acentesidir. Hem etkinliklere katılmak isteyen katılımcılarla etkinlikleri buluşturur, etkinlik düzenlemek isteyen eğitmenlerle de mekanları buluşturur. Eğitmenseniz Soultreats Travel ile etkinlik düzenleyebilir, websitesi üzerinden etkinliğinizi duyurabilir; katılımcı iseniz de soultreatstravel.com üzerinden farklı etkinlikler hakkında bilgi alabilir ve etkinlik satın alabilirsiniz.

Soultreats Travel A Grubu TÜRSAB 14375 no'lu seyahat acentesidir. Günübirlik geziler gibi aktiviteleri belirli bir plan dahilinde içine alan ve belirli bir satış fiyatından tüketicilere sunan kapsamlı seyahatlere paket tur denir. Yani tüm seyahat içeren etkinlikler paket tur kapsamındadır. 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na göre'de tüm paket turlar TÜRSAB'a kayıtlı acenteler tarafından organize edilmelidir ve aksi takdirde cezaya tabidir.
Soultreats Travel olarak yasal zorunluluğun ötesinde esas niyetimiz kurucularımızın uzun yıllar süren turizm ve yoga deneyimini birleştirerek etkinlik düzenleyecek olan eğitmenler, etkinliğin yapılacağı mekanlar ve etkinliğe katılacak katılımcılar için eşsiz bir deneyim sunmak ve organizasyonun pürüzsüz bir şekilde ilerlemesini sağlamaktır. Kısıtlı zaman ve artan maliyetler sebebiyle organizasyonların zorlaştığı günümüz şartlarında özellikle etkinliğe uygun yeni mekanların bulunması, gerekli olması durumunda uygun turların, rehberlerin ve transfer araçlarının ayarlanması ve hem katılımcıların, hem eğitmenlerin hem de mekanların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurulması önceliğimizdir.

İletişim bölümündeki formu doldurarak, [email protected]'a mail atarak veya 0850 215 60 30 / 31 no'lu telefondan arayarak tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

İletişim bölümündeki formu doldurarak, [email protected]'a mail atarak veya 0850 215 60 30 / 31 no'lu telefondan arayarak tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Her etkinliğin içerisinde etkinliğin detayları belirtilmiştir. Etkinliği satın al sekmesinden etkinliklere kayıt olmak için soultreatstravel.com üzerinden İyzico güvencesiyle kredi kartınızla veya EFT/havale yoluyla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra kaydınız alınmış olur ve vermiş olduğunuz e-mailınıza kayıt bilgisi iletilir. Etkinlik tamamlandıktan sonra her katılımcıya ayrı ayrı faturaları iletitir.

Evet. Soultreats Travel ile çalışacak olan eğitmenlerin fatura kesmesi gerekiyor.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boşAlışverişe Dön