Hakkımızda

Soultreats Travel insan ruhunu besleyecek etkinlikleri sağlayan ve bu etkinliklerle kişileri buluşturan bir sağlıklı yaşam platformudur.

Yoga, kelime anlamı olarak “union” yani birleşim demektir. Aynı zamanda kavuşma, bağlantı kurma ve bir araya gelme anlamlarına da gelir. Yani aslında sadece mat üzerinde değil aynı zamanda matın dışında, hayatın tam içerisindedir ve hayatı farkındalıklı yaşadığımız ve bağlantı kurabildiğimiz her an Yoga’dır.
Matın üzerinde deneyimlediğimiz yoga daha doğrusu asana pratiklerimiz fiziken güçlü, esnek ve sağlıklı bir bedene ulaşmamıza yardımcı olurken zihnimizi berraklaştırarak hayata daha açık kalple bakmamıza destek olur.
Bizce yoga mat üzerinde asana pratikleri, nefes ve meditasyon çalışmalarıyla deneyimlenebildiği gibi, bir orman yürüyüşünde, keyifle içilen bir sıcak çayda, samimi bir kucaklaşmada, patili dostun bir bakışında, severek yapılan bir hobide, yeni yerler keşfederken, seyahat ederken yani kısacası “an”ı yaşayabildiğimiz her yerde deneyimlenebilir.
Başka bir deyişle hayatı farkındalıklı ve kalpten yaşamak isteyen, kendiyle ve çevresiyle sağlıklı, şefkatli ve samimi bağlantı kurmak isteyen herkese açıktır. Soultreats Travel olarak insanların; ruhunu besleyecek, fiziksel ve zihinsel sağlığına iyi gelecek aktivitelere katılmasının kendilerine olduğu kadar çevresine de olumlu etkiler bırakacağını düşünüyoruz. Bu sebeple de hayatı farkındalıklı ve kalpten yaşamak isteyen, kendiyle ve çevresiyle sağlıklı, şefkatli ve samimi bağlantı kurmak isteyen – yani mat üzerindeki ve daha da önemlisi mat dışındaki “yoga” yolculuğunda olan – katılımcıları, bu yolculuklarına hizmet eden ve bu yolculuklarında derinleşmelerine destek olan etkinliklerle buluştururken, aynı zamanda da yine aynı yolda olan ve bu yoldaki edinimlerini katılımcılarla paylaşmak isteyen eğitmenleri de doğaya ve sürdürülebilirliğe önem veren samimi mekanlarla buluşturuyoruz.

Kurucularımız
null

Ekin & Gözde

Soultreats Travel’ın kurucu ortakları olan Ekin ve Gözde’nin yolu yogaya ve hayvanlara olan sevgileriyle kesişti. Kurumsal hayatta çalıştığı dönemde yoga ile tanışan ve yoganın ruhuna ne kadar iyi geldiğini farkettikten sonra eğitmenlik eğitimini alarak kurumsal hayatı bırakıp yoga eğitmenliği yapmaya başlayan Ekin ve senelerce turizm sektöründe çalışmış, otel müdürlüğü yapmış ve sonrasında yolu yoga ile kesiştikten sonra düzenli yoga pratiği ile hayatını değiştiren Gözde, kendi deneyimlerini harmanlayarak hem bedene hem ruha iyi gelen etkinlikleri daha çok insan sunmak için Soultreats Travel’ı kurdular.

Kurucularımız
null

Ekin & Gözde

Soultreats Travel’ın kurucu ortakları olan Ekin ve Gözde’nin yolu yogaya ve hayvanlara olan sevgileriyle kesişti. Kurumsal hayatta çalıştığı dönemde yoga ile tanışan ve yoganın ruhuna ne kadar iyi geldiğini farkettikten sonra eğitmenlik eğitimini alarak kurumsal hayatı bırakıp yoga eğitmenliği yapmaya başlayan Ekin ve senelerce turizm sektöründe çalışmış, otel müdürlüğü yapmış ve sonrasında yolu yoga ile kesiştikten sonra düzenli yoga pratiği ile hayatını değiştiren Gözde, kendi deneyimlerini harmanlayarak hem bedene hem ruha iyi gelen etkinlikleri daha çok kişiye yaymak için Soultreats Travel’ı kurdular.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boşAlışverişe Dön