Ekin Teymen ile Patiler için Yoga Tatili

13 – 15 Ekim tarihlerinde her mevsimi ayrı güzel, doğa ve hayvan dostu, çok sevdiğimiz Hindiba Doğaevi’ne gidiyoruz. Yine çok uzaklara gitmeden hem şehir hayatından biraz uzaklaşarak doğa ile iç içe bir haftasonu geçirebileceğimiz hem de bu etkinlikten sağlanan tüm gelir ile sokak hayvanlarına destek olabileceğiniz yogalı haftasonu tatilimize davetlisiniz.

7 sene önce sahilde yoga yaparak başlayan ve sonrasında pandemi ile birlikte düzenli online buluşmalarla devam eden Patiler için Yoga, bir yandan insanları yoga ile tanıştırma ve insanlara yoga yapma imkanı sunarken diğer yandan da bizimle birlikte dünyayı paylaşan minik dostlarımızın da yaşam hakkına saygı duyan ve onların da yaşam koşullarını iyileştirmeyi amaçlayan bir sosyal sorumluluk projesidir. Kar gütmez ve gönüllülük esasına dayanır. Yapılan yoga etkinliklerinden toplanan bağışlarla bir yandan sokak hayvanlarının mama ve veteriner ihtiyaçları karşılanırken diğer yandan da sokak hayvanları ile ilgili farkındalık yaratan ve sokak hayvanlarına destek olan diğer organizasyonlara bağışlarda bulunulur.

Etkinlik Detayları

13 Ekim Cuma
15:00 Otele varış ve yerleşme
17:00 - 18:30 Açılış yoga pratiği
18:30 - 20:00 Akşam yemeği

14 Ekim Cumartesi
8:30 - 10:00 Uyandıran yoga pratiği
10:00 - 11:00 Kahvaltı
11:00 - 17:00 Serbest zaman (Dileyenlerle Hindiba'nın insan dostu köpekleriyle doğa yürüyüşü)
17:00 - 18:30 Kalça odaklı Yin Yoga pratiği ve Meditasyon çalışması
18:30 - 20:00 Akşam Yemeği

15 Ekim Pazar
8:30 - 10:00 Kalp açıcı yoga pratiği
10:00 - 11:00 Kahvaltı
12:00 Otelden ayrılış

* Fiyatlarımıza 2 gece konaklama, sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri, tüm yoga pratikleri ve seyahat sağlık sigortası dahildir.

Ekin Teymen
Günlük hayatımızın koşuşturmacası içerisinde bazen farkındalıklı tek bir nefes alıp vermeden geçirdiğimiz günler olabiliyor. Dışa dönük yaşarken kendimizden fazlaca uzaklaşabiliyoruz. Ben de hayatımın böyle bir döneminde yoga ile tanıştım. Benim için yoga bir içe dönüş yolculuğu. Başta insanın kendisiyle ve dolayısıyla çevresiyle yeniden ve daha derinden bir bağ kurma yolu. Hem bedensel hem zihinsel hem de spiritüel bir pratik. Beraber ilerleyeceğimiz yoga etkinliklerimizde beden aracılığıyla zihni dinginleştirmeye ve kalbimizden geçene biraz daha kulak vermeye niyet ederken; bedeni -dolayısıyla zihni- esnetmeye ve güçlendirmeye yönelik pratikler yapıyoruz.
Fotoğraflar
Etkinlik Detayları
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boşAlışverişe Dön