Gizlilik ve Güvenlik

Soultreats Travel Turizm Ltd. Şti. (“Soultreats Travel”), çeşitli amaçlarla internet sitesinin kullanımı esnasında kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan bu kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir; Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Soultreats Travel, site üzerinden kendisine elektronik ortamdan iletilen içerikleri kullanıcılar ile yaptığı Üye Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Bu kapsamda Soultreats Travel, içerikleri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.


Kredi Kartı Güvenlik Sistemi
Sitemizde, satın alımlarınızı dünya e-ticaret güvenlik standartlarında yapmanız için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

a. 3-D Secure kimlik doğrulama sistemi kullanılır.
b. 256 bit SSL(Secure Sockets Layer) Güvenlik sistemi kullanılır.
c. Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.
d. Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.

SSL sertifikalı web sitemiz, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI (Payment Card Industry) – DSS (Data Security Standard) sertifikasına sahip online ödeme altyapısı İYZİCO’nun Sanal POS sistemini kullanmaktadır. PCI veri güvenliği standartları, aralarında Mastercard, Visa, Amerikan Express, Discover Services gibi üyeleri bulunan bir konsey tarafından, kart ve kart sahiplerinin datalarının korunması amacıyla, internetten alışverişte güvenlik standartlarını belirleyen bir yapıdır.

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler  256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi ve site adresinin başındaki https:// ibaresi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

Son Yazılar

  Son Yorumlar

  Görüntülenecek bir yorum yok.
  0
   0
   Sepetiniz
   Sepetiniz boşAlışverişe Dön