Şölen

Dünya, ilk bakışta zıt gibi gözükenlerin aslında evlerine, birbirlerine nasıl da kavuşma özlemiyle yanıp tutuştuğunu gözlemlediğimiz bir deneyim sahası oldu bizim için. Oysa bir şekilde bahaneler üretip yasaklar koyar, iptal ederdik festival, seremoni, şenlik ve şölenleri. Kurulamazdı sofralar, açık tartışma çemberleri; mahrum kalırdı insan farklı hünerlerde bireylerle tanışmaktan. Buluşamazdı eril ve dişil, eşleşemezdi artı ve eksi; kesilirdi nefesin alış-verişi. Doğabilecek yeni keşiflerin ve kuvvetli birlikteliklerin önüne geçilirdi. Nitekim kontrol etmek daha kolay olurdu sorgulamayanı ve de sergilemeyeni.

Şimdiyse tüm bu bahaneleri bir kenara bırakarak doğayla iç içe, insanla baş başa verebileceğimiz, özgürleştirici ve dönüştürücü bir alan yaratmak için buluşacağız. 12-15 Eylül tarihlerinde Fethiye, Yanıklar’da yer alan Pastoral Vadi’de gerçekleşecek “Şölen”imizde, aynı çatı altında toplanmanın ve hemzeminde oturmanın anlamlarını derinlemesine keşfedeceğiz.

3 gece 4 gün sürecek ziyafetimizde yogaya, harekete, dansa, müziğe, atölye çalışmalarına, ilime, bilime, sanata, felsefeye ve dahasına doyacak; dilimiz, kültürümüz, düşüncemiz, enstrümanımız her ne olursa olsun duyduğumuz ritme eşlik edip uyum içinde, hayatın bize sunduğu zenginlikleri kutlayarak yaşamanın ve eğlenerek öğrenmenin formülünü araştıracağız. Ve belki de bu festival, içimizdeki eksiklikleri tamamlayarak, bir bütün olma yolculuğuna çıkmamıza vesile olacak.

Etkinliğimiz ayık etkinlik konseptinde olacak olup, sen de bu eşsiz deneyimin bir parçası olmak istiyorsan, ilk faz olan “Aile ve Arkadaşlar” biletlerinin detaylarını görmek ve kayıt yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsin!

 

Etkinlik Detayları
Paylaşımlı Odada Konaklamalı Festival Bedeli (Kişi Başı)
13,450.00

Fiyatlarımıza 3 gece evlerin paylaşımlı odalarında konaklama, sabah kahvaltı ve akşam yemekleri, tüm çalışmalar ve seyahat sağlık sigortası dahildir.
Eğer 4 ya da 6 kişilik gruplar olarak katılmak isterseniz beraber kalmak istediğiniz kişileri belirtiniz.

Çadırda Konaklamalı Festival Bedeli (Kişi Başı)
8,750.00

Fiyatlarımıza 3 gece çadırda konaklama, sabah kahvaltı ve akşam yemekleri, tüm çalışmalar ve seyahat sağlık sigortası dahildir.
Çadırları katılımcıların kendilerinin getirmesi gerekmektedir.

Etkinlik Detayları
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boşAlışverişe Dön