Pınar Ulukaya ve Fatoş Suda ile Antik Medeniyette Bir Yoga İnzivası

Aletya Studio ve Soultreats Travel Ortak Organizasyonu ile Antik Medeniyette Bir Yoga İnzivası

Kapadokya’nın büyüleyici manzarasının ortasında, huzur ve kendini keşfetmenin uyumlu bir karışımı… Bu eşsiz bölgenin mistik atmosferi içerisinde kendinizi antik yoga pratiğine bırakın. Etrafınızı saran doğal güzelliklerden ilham alarak canlandırıcı seanslarla Aletya Studio eğitmenlerinden Pınar Ulukaya size rehberlik ediyor olacak.

Uygulamanızı derinleştirirken Kapadokya’nın sessiz vadilerinin ve mağara evlerinin huzurunun tadını çıkarın. İnzivamız, günlük yoga seanslarını rehberli meditasyon ve bölgenin kültürel hazinelerini keşfetme fırsatlarıyla birleştiren bütünsel bir deneyim sunuyor. Vücudunuzu sağlıklı, yerel kaynaklı yemeklerle besleyin ve modern konforu bölgenin geleneksel cazibesiyle kusursuz bir şekilde harmanlayan konaklama merkezinde rahatlayın.

Bu samimi ortamda benzer düşüncelere sahip kişilerle bağlantı kurarak dönüştürücü bir yolculuğa çıkın. İster deneyimli bir yogi, ister yeni başlayan biri olun, Kapadokya Yoga Kampımız sizi dengeyi, iç huzuru ve hem kendinizle hem de sizi çevreleyen olağanüstü dünyayla derin bir bağı yeniden keşfetmeye davet ediyor. Kapadokya’nın büyülü manzaraları arasında gerçekten zenginleştirici bir yoga, meditasyon ve nefes deneyimi için bize katılın.

Etkinlik Detayları