Kasımda Yoga Başkadır! Burcu Karakulak ile Matta ve Hamakta Yoga Tatili

Sevgili Yoga Tutkunları,

Kasımın büyülü atmosferinde, içsel huzura ve bedeninizin, zihninizin ve kalbinizin hafifliğine kavuşmaya davetlisiniz! Soultreats Travel olarak, 24 – 26 Kasım 2023 tarihlerinde Ephesus Retreat’te düzenleyeceğimiz özel yoga tatiline sınırlı kontenjanla sizi bekliyoruz.

Lezzet Dolu Vejetaryen Yemekler

Beslenmenin temel yaşam enerjisi kaynaklarından biri olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle tatilimiz boyunca, sağlıklı ve lezzetli vejetaryen yemeklerle bedeninizi şımartacaksınız. Yemeklerimiz, doğanın sunduğu taze ve organik malzemelerle hazırlanırken, damak zevkinizi ve sağlığınızı düşünüyoruz.

Konfor ve Huzur

Bu tatile geldiğinizde, size sadece rahatlamak ve anın tadını çıkarmak kalsın istiyoruz. Tatil paketimiz, konforlu konaklama, güne enerjik bir başlangıç yapmanız için nefis kahvaltılar, bedeninizi dengelemeniz ve zihninizi sakinleştirmeniz için yoga dersleri ve neşe dolu hamak yogası etkinliklerini içerir. Her deneyimden yoga tutkununun katılımına açıktır. Her anın keyfini sürün, gerisini bize bırakın.

Yoga Eğitmeni: Burcu Karakulak

Yoga, bir egzersiz değil, bir içsel yolculuktur. Deneyimli eğitmenimiz Burcu Karakulak, bu yolculuğa rehberlik etmek ve size zihin, beden ve kalp bütünlüğünü keşfetme fırsatı sunmak için burada. Mindfulness, beden farkındalığı ve hafiflik niyeti ile Burcu size yoga matında ve hamağında rehberlik edecek.

Etkinlik Detayları